+90 850 220 2150
+90 544 265 3806

Hakkımızda

Öncelikle villaderyasi.com web sayfamıza tekrar hoşgeldiniz!

Villa Deryası, Yaşar ÖZBEK’e ait bir markadır. Villa Deryasi markamızın yurtiçindeki villa kiralama sektöründe direkt satış portalı olarak kullandığı web adresi www.villaderyasi.com internet sitesidir. Balayı tatili için uygun olan villalarımızı ayrıca www.villaderyasi.com adresinden, müstakil yüzme havuzu dışarıdan gözükmeyen tatil villalarımızı da www.villaderyasi.com web sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Seyahat acentemiz sadece tatil amaçlı Villa’ların kısa süreli kiralanmasının organizasyonu ve emlak satışı ile ilgilenmektedir.

Acentemiz sadece yurtiçinde değil yurtdışında Orta Avrupa olmak üzere Rusya ve Azerbaycan, İngiltere, Almanya dahil birçok ülkede faaliyet gösteren turizm acenteleri ile ortak çalışmaktadır ve ülkemize yabancı turist gelmesine vesile olmaktadır.

Şirketimizin ortakları 2016 yılından beri aktif olarak villa kiralama sektörünün içerisinde yer almaktadır ve bu işi profesyonel bir şekilde emlaktan ziyade turizm mantığı ile yapmaktadır. Bu sektör kitle turizmi yapmaktan çok daha fazla özen istemektedir ve her müşteri ile ayrıca özel bir şekilde ilgilenmek gerekmektedir. Firmamızda bu ilkeyle hareket etmektedir.

Firmamız, İzmir’in Buca semtinde yer alan ofisinde faaliyetlerine devam etmektedir. Ofisimiz dışında yörelerde de beraber çalıştığı ve temsilciliğimizi yapan birçok iş arkadaşımız ve temsilciliğimiz bulunmaktadır.